Slovo úvodem ...

* Ing. Hedvika Thiemlová - majitelka CK TIME * Cestovní kancelář TIME
Člen Asociace českých cestovních kanceláří a agentur

Ing. Hedvika Thiemlová
Opavská 438
747 22
Dolní Benešov
Tel./fax: +420 553651259

Mobil:    +420 604510944, +420 776266696,
e-mail: info@ck-time.com

Vážení přátelé, klienti naší cestovní kanceláře,

     předkládáme Vám nabídku zahraničních a tuzemských zájezdů a pobytů pro rok 2003. Kromě již osvědčených zájezdů jsme zařadili další nové, zejména s leteckou přepravou. * logo cestovní kanceláře * Rozšířili jsme naši nabídku pobytů v Polsku, kde u Baltu pobývala přes naši CK i MISS ČR a Evropy z roku 1995 Monika Žídková, dále v Chorvatsku, Řecku a taktéž u domácích pobytů. Pro ty, kteří nemilují dlouhé cestování, jsou v nabídce atraktivní letecké zájezdy s odletem z Ostravy do Řecka a do Španělska. Pro náročné jsme letos zařadili letecké poznávací zájezdy do Severní, Střední a Jižní Ameriky, Afriky, Asie a Austrálie.

     Pro novomanžely zajišťujeme svatební cesty v překrásném hotelu s bazénem ve Vysokých Tatrách - v Podbanském (Pod Kriváněm). V září tam prožila svou svatební cestu i MISS EUROPE a ČR´95 Monika Žídková a tím dala přednost Vysokým Tatrám před lákavějšími nabídkami.

* Svatý rok 2000 v Římě *      Ze stále se rozšiřující nabídky našich služeb vyplývá, že se snažíme, abychom uspokojovali co nejširší okruh zákazníků z celé naší republiky i ze zahraničí, příjemně překvapovali naše klienty, a aby naše nabídka byla stále pestřejší a lákavější. Příkladem může být i zájezd do Itálie v rámci Svatého roku, který vyhlásil papež Jan Pavel II. Papežovo rodiště v Polsku můžete navštívit prostřednictvím poznávacího zájezdu do Vysokých tater.

     Věříme, že si i z letošní naší nabídky vyberete ten svůj zájezd a budete spokojeni tak, jako stovky jiných klientů v minulých deseti sezónách.

Přejeme Vám příjemné prožití Vaší dovolené.

Ing. Hedvika Thiemlová


Kliknutím spustíte naše stránky hezky od začátku...

še stránky hezky od začátku...">