Nabídka pro rok 2000 (s vlastní dopravou)
Vysoké Tatry - Podbanské

* luxusní hotel v Podbanském * Jedná se o týdenní rekreační pobyty v překrásném prostředí Vysokých Tater (pod Kriváňem). Ubytování je zajištěno v hotelu v Podbanském v nadmořské výšce 940 m, ve 2 a 3-lůžkových pokojích s kompletním příslušenstvím a televizí.

V hotelu je velký bazén, sauna, restaurace, denní a noční bar, kavárna, tělocvična, a fittness centrum, kulečník, automatická kuželna, tenisový kurt, horské slunce. Možnost Monika Žídková masáží, vířivých a perličkových koupelí, inhalací atd. Hotel pořádá výlety autobusem do různých turistických a lyžařských středisek Vysokých i Nízkých Tater.

Pobyty v tomto hotelu ve velké míře využívají novomanželé pro svatební cestu, kde vždy obdrží malé překvapení. Také v září roku 1999 tuto možnost využila i MISS EUROPE a ČR´95 Monika Žídková a prožila zde svou týdenní svatební cestu. Pobytu v Podbanském dala přednost před spoustou dalších lákavějších nabídek! Jestli se jí líbilo, na to se jí můžete zeptat nebo tento pobyt taktéž sami zkusit. Pak uvidíte!

Termín: celoročně vč. jarních prázdnin, Velikonoc a Vánoc
- Jednotlivé týdenní termíny začínají vždy nedělí a končí sobotou.

CENA dospělý dítě do 10 let
sezónní: 4.200,- Kč 3.400,- Kč
mimosezónní: 3.200,- Kč 2.400,- Kč

Dítě do 2 let zdarma bez nároku na lůžko a stravu.

* hotelový bazén * Cena zahrnuje:

- Individuálně je možno dokoupit si v hotelové restauraci obědy a večeře. (1 oběd asi 150,- Sk, 1 večeře asi 180,- Sk, děti do 10 let poloviční)

Lyžařské vleky:

Běžkařské tratě světové úrovně!


Vaše dotazy a připomínky uvítáme!
Kliknutím spustíte naše stránky hezky od začátku...