Nabídka pro rok 2000 (s autokarem)
Týdenní zahraniční poznávací zájezd
ITÁLIE - Řím, Vatikán, Florencie, Assisi, San Marino a Benátky
ve Svatý rok - vyhlášeným papežem
Vatikán - náměstí sv. Petra

Termín: 15.9. - 22.9. 2000 Cena: 6.900,- Kč,

Řím - Koloseum 8-denní zájezd do Itálie. Papež Jan Pavel II na Štědrý den večer ve Vatikánu otevřením Svaté brány v hlavní katolické bazilice sv. Petra vyhlásil Svatý jubilejní rok 2000, který potrvá až do 6.1.2001. Svaté brány všech 4 vatikánských bazilik, symbolizující bránu do ráje, se podle tradice zahájené v roce 1300 otevírají pouze při zahájení Svatých roků, které se opakují vždy jednou za 25 let. Každý z nás by měl lx za život projít Svatou bránou v Římě. Tato možnost se Vám nyní nabízí!

Řím - Španělské schody 4-denní pobyt v Římě a Vatikánu včetně audience u papeže. Prohlídka 4 nejkrásnějších bazilik v Římě a Vatikánu s výhledem z kopule baziliky sv. Petra, návštěva Vatikánských muzeí, Kolosea, Fora Romana, fontány di Trevi, Španělských schodů, odjezd do letního sídla papeže Castel-gandolfo s jezerem Albano, cestou krátký pobyt u Tyrrhenského moře. Také návštěva Florencie, Assisi, San Marina, a Benátek cestou do Říma a zpět.

Řím - Forum Romanum Řím - město, které podle pověsti založil Romulus a Rémus již v 8. století př.n.l. Umělěcká díla zde zanechal např. Leonardo da Vinci, Rafael a Michelangelo, jehož největší malířské dílo "Poslední soud" bylo po 13 létech restaurátorských prací znovu odhaleno. V největším vatikánském klenotu - Sixtinské kapli - se nabízí možnost shlédnout ji přesně tak, jak vypadala v r. 1541. Benátky - Dožecí palác

Cena zahrnuje:
dopravu autokarem Karosa Lux, 4x ubytování - pokoje 2,3 a 4-lůžkové s příslušenstvím (nedaleko Říma), 4x snídaně a průvodkyni CK TIME po celou dobu zájezdu

Cena nezahrnuje:
vstupenky do kulturních památek, plavbu lodí po Benátkách, stravu (mimo 4 snídaní) a pojištění osob - je nutné individuálně si sjednat "Pojištění pro hrazení léčebných výloh v zahraničí".


Vaše dotazy a připomínky uvítáme!
Kliknutím spustíte naše stránky hezky od začátku...