AUSTRÁLIE - SYDNEY
(s možností koupání v jižním PACIFIKU)

Tato nabídka služeb v Austrálii je určena výhradně individuálním cestovatelům. Stále více z Vás dává přednost dovolené, která není limitována pevným programem klasického zájezdu, ale na druhou stranu potřebujete zajistit určitý standard za výhodné ceny. Jedna z možností, jak splnit Váš sen o Austrálii.

Vzhledem ke vzdálenosti a rozloze Austrálie Vám doporučujeme plánovat délku pobytu spíše na týdny než dny. Vážíte-li tuto dlouhou cestu - využijte možnost přerušení letu v mnoha mimořádně atraktivních místech (Thajsko, Bali, Nový Zéland, Fidži, Havajské ostrovy, aj.).

Austrálie má zhruba stejnou rozlohu jako kontinent USA. Území je rozděleno do dvou teritorií a šesti států . Ideální čas pro návštěvu Austrálie nastává během naší zimy a jara. Ke vstupu na australské území potřeba víza, žádné zvláštní očkování se nevyžaduje. V Austrálii se jezdí vlevo, benzín stojí 0,65-0,80 AUD.

Ubytování:  Všem jednotlivcům i skupinám, kteří mají v úmyslu cestovat po Austrálii nabízíme cenově přístupné ubytování v rodinných domcích (asi 30 min. od centra SYDNEY). V jednom domě je možno ubytovat max. 7 osob ve třech pokojích s možností přistýlek. Součástí je koupelna, WC, obývací pokoj s barevnou televizí a plně vybavená kuchyňka s možností vlastního vaření a posezením na terase. V místě se nachází velké nákupní středisko, tenisové dvorce a zastávky autobusů.

Termín: dle vlastního výběru

Cena: od 80.000,- Kč (záleží na ceně letenky)

Cena zahrnuje:  letenku PRAHA - LONDÝN - BANGKOK - SYDNEY a zpět, letištní poplatky, českého průvodce, který Vás vyzvedne na letišti v Sydney, ubytování v rodinných domcích, večeře a snídaně po příletu a večeře na rozloučenou před odletem domů.

Cena nezahrnuje:  vstupní vízum, stravu (mimo výše uvedenouú, výlety po Austrálii a pojištění léčebných výloh v zahraničí.

Doporučujeme zapůjčit si automobil (50 - 100 AUD/den). Je možnost přistavení vozu na letiště nebo k domu. Nutný je mezinárodní řidičský průkaz.


Vaše dotazy a připomínky uvítáme!
Kliknutím spustíte naše stránky hezky od začátku...


R noshade width=95% size=1 align=center>